stand cover

IJreka Speeltoestellen

Stand: 604
Spelen & Bewegen
Recreatietechniek
Dienstverlening

Marloes werkt aan speeltoestellen bij IJreka: “Je ziet hier echt hoe een ontwerp tot leven komt.”

Marloes Sanders (24) werkt als product engineer bij IJreka Speeltoestellen. Wat begon als een studiekeuze met twijfel, groeide uit tot een functie waarin ze elke dag werkt aan het ontwikkelen van speeltoestellen.

Marloes Sanders (24) werkt als product engineer bij IJreka Speeltoestellen, onderdeel van Foreco. In haar werk combineert ze techniek en creativiteit.

Werken aan ontwerpen die echt gebouwd worden
Marloes is dagelijks bezig met het uitwerken van speeltoestellen. Haar werk speelt zich grotendeels af achter de computer, maar heeft altijd een directe link met de praktijk. “Een groot deel van mijn werk bestaat uit het maken en aanpassen van technische tekeningen,” legt ze uit.
Wat haar werk extra leuk maakt, is de samenwerking met de werkplaats. “Ik zit niet alleen op het centrale kantoor. Twee ochtenden per week werk ik in een kleiner kantoor in de productiehal. Dan zit je echt tussen de mensen die het product maken.”

Groeien in zelfstandigheid en precisie
Sinds haar start bij IJreka heeft Marloes een duidelijke ontwikkeling doorgemaakt. “Ook tijdens mijn vorige baan droeg ik veel verantwoordelijkheden, maar hier kan ik makkelijker sturen, omdat de productielocatie zich op hetzelfde adres bevindt als het kantoor.”

Een open en collegiale werksfeer
De sfeer binnen IJreka speelt een grote rol in het werkplezier van Marloes. “Het zijn gewoon leuke mensen. Iedereen is toegankelijk en helpt elkaar,” zegt ze. Ze merkt dat samenwerken hier vanzelf gaat. Wat haar vooral opvalt, is de manier waarop collega’s met elkaar omgaan.

Leren en ontwikkelen
Wat IJreka volgens Marloes echt onderscheidt, is dat alles op één plek samenkomt. “Van ontwerp tot productie: het gebeurt allemaal hier. Dat zie je niet overal.” Het samenwerken met collega’s speelt daarin een belangrijke rol. “Iedereen heeft zijn eigen ervaring en kennis. Door samen te werken neem je daar automatisch dingen van over.” Ze staat er dan ook voor open om zich verder te ontwikkelen. “Er is genoeg ruimte om te leren en nieuwe dingen op te pakken.”

https://werkenbijforeco.nl/verhalen/product-engineer-marloes/
news-image

Ander nieuws