

Red Online Marketing
Over ons
Red Online Marketing is sinds 2006 het online marketingbureau voor de reis- en recreatiebranche. Voor vakantieparken, campings, attracties en touroperators zorgen we voor meer directe boekingen en minder afhankelijkheid van boekingsplatforms.
Dat doen we met Google Ads en Microsoft Advertising, SEO, zichtbaarheid in AI-zoekmachines zoals ChatGPT en Google AI Overviews (GEO), social advertising, partnership management, conversie-optimalisatie en nog veel meer. Onze specialisten werken vanuit Utrecht, Keulen en Lille, en bedienen klanten in Nederland, Duitsland, België en Frankrijk in hun eigen taal.
We zijn Google Premier Partner, Microsoft Advertising Select Agency en partner van HISWA-RECRON. We werken onder meer voor Dutchen, Dormio, Roan, UplandParcs, Westerbergen en PiNCAMP.
Kom langs op stand 315. Naast ons, op stand 317, staat zusterbedrijf Wander Journeys met WanderConnect: e-mailmarketing en gastcommunicatie voor recreatiebedrijven.
Producten en diensten

GEO: zichtbaar in AI-zoekmachines
Zorg dat ChatGPT, Gemini en Google AI Overviews jouw park aanbevelen, met audit, promptonderzoek en maandrapportage.

Compass: chatten met je eigen data
Stel vragen in je eigen woorden en krijg direct antwoord uit je boekings- en marketingdata, in één dashboard.

SEA - Google Ads en Microsoft Advertising
Meer directe boekingen uit Google Ads en Microsoft Advertising, door specialisten in vakantieparken en campings.

SEO: beter gevonden worden in Google
Beter gevonden worden in Google op de zoekvragen van je gasten, met content en techniek die bij recreatie past.

Partnership management: affiliate en influencer marketing
Affiliate- en influencermarketing waarbij je vooral betaalt voor resultaat: meer boekingen via de juiste partners.

Social Advertising - Meta, TikTok, YouTube en Reddit
Campagnes op Meta, TikTok, YouTube en Reddit die gasten inspireren en laten boeken, met creatives voor elke fase.

Gratis marketingscan
Gratis scan van je Google Ads, Meta Ads, SEO, CRO, e-mail of Duitse teksten, met concrete quick wins.

Meer Duitse en Franse gasten
Meer Duitse en Franse gasten met campagnes en teksten van native specialisten uit Keulen en Lille.

Conversie-optimalisatie (CRO)
Haal meer boekingen uit je bestaande bezoekers: we analyseren je boekingsstraat en testen verbeteringen.
Nieuws
9 marketing trends voor travel & leisure organisaties in 2022
Wij helpen je ieder jaar op weg om klaar te zijn voor de toekomst. Veel hippe benamingen, maar laat je er niet door afleiden, zo zit de marketingwereld in elkaar. In dit artikel gaan we het wat begrijpelijker maken voor je.
RED Online Marketing en Blogs4Travel gaan samen verder
Per 1 oktober heeft RED Online Marketing het bedrijf van Richard Otten, Blogs4Travel, overgenomen. Beide bedrijven zijn welbekend en actief in de reis- en recreatiebranche.